Açık Mama

Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

Brit Care Haircare Hypo-allergenic Deri Ve Tüy Sağlığı Için Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1Kg Açık

(0)
₺165,00TL

Tüy yumaklarının geçişini kolaylaştıran, lif bakımından zengin, hipoalerjenik, tahıl içermeyen bir formül. Yüksek kaliteli etten elde edilen protein, kasların zayıf ve güçlü kalmasına yardımcı olur. Kediler için temel bir besin olan taurin ile kombinasyon halinde, iyi görme ve kalp sağlığını destekler.Analitik bileşenler: ham protein..

Hızlı Görünüm

Brit Care Kitten 1 kg açık kedi maması

(0)
₺165,00TL

Özel içeriği sayesinde yavru kedilerin sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Yüksek protein, yağ asitleri ve kolostrum içeriği ile hassas sindirime sahip kedilerin bağışıklığını güçlendirir. Tahıl içermez. İçeriğindeki vitamin ve minerallerle kemik sağlığını güçlendirir, diş sağlığını korur. Hipoalerjeniktir aynı zamanda hamile ve emziren kediler için..

Hızlı Görünüm

Brit Care Tahılsız Kısırlaştrırılmış Kedi Maması Ördek Ve Hindili 1 kg açık kedi maması

(0)
₺165,00TL

Kısır Kedilere ÖzelKısır kedilerin diğer kedilerden çok daha az enerji alması gerekir. Aksi takdirde kedilerde fazla kilo alımından dolayı obezite sorunları ortaya çıkabilir. Mama bu dengeyi ayarlar ve kedilerin her zaman fit görüntüde olmasına yardımcı olur.Tatları MuhteşemHer kedi lezzetli mama yemek ister. Tadına bayılacakları bu lezzet ile ara ..

Hızlı Görünüm

Felicia Kitten&mother tavuk Etli Kedi Maması 1 kg açık

(0)
₺135,00TL

Felicia Kitten&Mother Kuzu Etli Kedi Maması - 2 KgNeden Az Tahıllı ve HypoAllergenic Felicia?Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein ka..

Hızlı Görünüm

Felicia Somonlu Kısırlaştırılmış Kedi Maması açık 1 kg

(0)
₺125,00TL

Felicia Somonlu Sterilised Kedi Maması 2 Kg (Kısırlaştırılmış) Felicia® Sterilised Cat Salmon Neden Az Tahıllı ve HypoAllergenic Felicia® Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek o..

Hızlı Görünüm

Proplan Kısırlaştırılmış Somonlu Kedi Maması 1 KG Açık

(0)
₺170,00TL

Pro plan somon balıklı kısır yetişkin kedi maması 10 kg belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Marka pro plan model adult somon ve pirinçli 10 kg durum sıfır pro plan somon balıklı kısır yetişkin kedi maması 10 kg pro plan s..

Hızlı Görünüm

Proplan Kitten 1 KG (Açık Mama)

(0)
₺160,00TL

PRO PLAN Yavru Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması yavruluk döneminde en uygun gelişimi desteklerken beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine yardımcı olur.PRO PLAN Yavru Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması minimum %41 oranında gerçek tavuk etinin yanında, beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA içeriğine ..

Hızlı Görünüm

Royal Canin Fit32 Açık Kedi Maması 1 Kg

(0)
₺175,00TL

Royal Canin Fit 32 Kedi Kuru Maması 4Kg -Dışarıda zaman geçirmek aktif bir kedinin bağışıklık sistemini stres altına sokabilir ve onu savunmasız bırakır. -Özel tasarlanmış mama tanesi parçalanarak kolayca sindirilir ve mama yedikten sonra hareket etmeyi kesmeyen kediler için bu, özellikle önemlidir. FIT, 1 ila 7 yaş arası aktif kedilere yöneliktir...

Hızlı Görünüm

Royal Canin Kısır Kedi Maması Açık 1 Kg

(0)
₺175,00TL

Royal Canin Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması 4 Royal Canin FHN Sterilised 37 Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 4 KG Bu kuru mama, Royal Canin kalitesi ile kısırlaştırılmış yetişkin kediler için özel olarak üretilmiştir.Kısırlaştırılmış 1-7 yaş arası kediler için üretilmiştir. Kısırlaştırma, operasyonu sonrasında kedinizin iştahı ..

Hızlı Görünüm

Royal Canin Kitten Açık Kedi Maması 1 kg

(0)
₺184,00TL

oyal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 2 kg Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 2 KG * Düzenli bir büyüme için, uygun oranda kalsiyum, vitamin ve diğer gerekli besinler içerir. * İçerdiği özel bitkisel ve mineral kaynaklı hammaddeler maksimum sindirim güvenliği sağlar. * İçerdiği ' özel lezzetler' sayesinde en nazlı yavruların bile mamayı iştahla yem..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)